Rodzaje ludzkich zachowan w psychologii

Eric Carle na Bardzo głodna gąsienica

Jest to doskonała książka, która rozwiązuje ten cykl życia motyla. Z jaj, to włazy do malutkiego Caterpillar i zaczyna jeść, aż staje się bardzo gruby i duży gąsienica. Po tym jak zjadł to pełne jest wplata kokon wokół niego, a zimuje przed jawi się jako kolorowy motyl.

Oprócz nauczania koncepcję Science cyklu życia owada to również dotyczyć koncepcji liczenia i zdrowych / niezdrowej żywności.

Gąsienica biesiady na niezdrowych przekąsek, takich jak ciasto czekoladowe, lody, ogórek, ser szwajcarski, salami, lizak, niektóre cherry pie, kiełbasa, cupcake i jeden kawałek arbuza. Jak wynika z jego uczty miał żołądek. Rodzice mogą skupić się na potrzeby jedzenia zdrowo iz umiarem dla dzieci jako podrzędny z lektury tej książki.

Zaloty i dni tygodnia jest również skierowana w tej książce przez w sekcji

"W poniedziałek, jadł przez jedno jabłko. Ale był jeszcze głodny.

We wtorek HE przez dwie gruszki. Ale był jeszcze głodny.

Dzieci mogą trzymać swoje palce przez otwory w owocach na każdej stronie, podczas gdy gąsienica zjada różne owoce każdego dnia i liczyć czas. Poprzez zachęcanie dzieci liczyć będą się powoli w stanie skojarzyć mówionego liczbę z ilością.

Książeczki, które kupiłem przyszedł z gąsienica miękkich zabawek. Uważam, że to bardzo użyteczne, ponieważ było dodatkowym zasobem, który można używać, aby wyjaśnić tę historię i uczynić opowieść bardziej interaktywne.

Related Posts