Jak efektywnie pracowac z dziecmi

Inna kobieta była w traktowaniu przez trzydzieści lat na depresję i zaburzenia osobowości borderline "," Dziesięć z tych lat z tego samego psychiatry. Kiedy miał dziesięć lat

minęło, zauważył: "Ja naprawdę nie sądzę, że mogę ci pomóc." Nigdy nie był jej sadystycznie gwałtowny prześladowca, jej mąż nigdy nie widział, a nawet poprosił o. Że w żaden sposób nie miał zaburzenie osobowości z pogranicza, ale rzeczywiście cierpiących PTSD wskutek nadużycia przez całe życie.

Żaden z jej terapeutów był zainteresowany przyczynowości. Brak zainteresowania głównej przyczyny, jest, moim zdaniem, największą słabością w zawodach zdrowia psychicznego. Mamy trzymał tak blisko do modelu medycznego, że zaburzenia emocjonalne z najbardziej wszelkiego rodzaju które w przeszłości były postrzegane jako wolnostojące, jak gdyby pojawiły się z powodu infekcji, z próżnią lub znikąd. Jak ta mentalność przetrwała jest tajemnicą, kiedy w każdej innej nauce zasada zasad przyczyny i skutku.

Innymi słowy, każda akcja jest reakcja. Molestować, tortury, poniżenia lub zaniedbać dziecko tyle poważnie, a PTSD lub podobne objawy będzie reakcja. Z tego powodu, w leczeniu nadużywania wewnętrznym jest w leczeniu nadużywania dzieci, a obie są leczenia urazu.

Related Posts