Czy warto chodzic do psychoanalityka

Co Twój Mental Blok Implikuje

Wszystkie Kciuki:

Widząc, że nie masz czasu ani ochoty, aby zapytać, jak go o robienie czegoś, jest to zgodne z charakterem. Naprawdę chcesz, aby inni podziwiać pełną zdolność, który musiałby być poprawne Ci w każdej sytuacji, a także po raz pierwszy, więc jak można prosić kogokolwiek.

Zgorzel Thumb:

Będąc spaceru obszaru katastrofy, masz duże trudności w dotarciu do sedna problemów innych ludzi. Odbiornika pomysły i koncepcje zazwyczaj nie pozwalają Ci elastyczność, które są niezbędne przy obchodzeniu się z obszarów konfliktowych ludzkości.

Jak Czy kiedykolwiek miał licencję maszynisty:

Bo w istocie twoja głowa jest w chmurach, często pojawiają się zdezorientowany, jesteś zły, gdy celem jest zdenerwowany.

Nie mogę dodać dwa plus dwa:

Widząc, jeśli miały być dokładna ktoś może pokazać, że są dokładnie takie złe, którego nie może się ostać. Ty vie więcej dla koncepcji teoretycznych, bo przecież, jak może ktoś umieścić w dół lub pokazać, że popełnił błąd.

Nie mogę narysować linię prostą:

Mający wewnętrzną strach staje się znany, będąc niezobowiązujące, tworzysz wbudowany mechanizm obronny. Czujesz, że będąc bezpośrednim do punktu, twój prawdziwy charakter negatywnej zostaną odkryte.

Nie mogę zrozumieć, technicznych rzeczy:

Widząc, że wolisz, aby wybrać się na uczucia innych ludzi instynktownie wolisz uniknąć faktów i liczb. Jest to zgodne ze po prostu nie chce się skupić, bo to wpływa na Ciebie negatywnie.

To grecka do mnie:

Wszystko, co nie mają pełnej wiedzy dźwięków całkowicie obce. Wszystko lekko eery wysyła cię do Saturna. Twój non akceptacja pozwala kontynuować.

Mój umysł jest jak sito:

Pierwsze główne koncepcje i nie zachowując szczegóły odzwierciedla perspektywę niepoważny i unanxious.

Pisownia:

Zasadniczo bycie nonkonformizm, dla których warto przestrzegać zasad niczyich jeśli można stworzyć własną.

Głuchy:

Kilka psychoanalitycy są zdania, że ??wiele osób, które twierdzą, że są głuchy są ludzie, którzy naprawdę mogą zmienić swoje ucho do siebie, ale nie słyszą ani słowa. Aby usłyszeć trzeba zwrócić uwagę, coś, czego nie są obecnie przygotowane do zrobienia.

Dwie lewe nogi:

Pisząc coś, co może czytać nikt, w tym siebie, uniknąć jakiegokolwiek zobowiązania, a zatem żadnej odpowiedzialności, które mogą być z nim związane.

Related Posts