Nauka samodzielnego zasypiania

2. Spójrz na lęki i pragnienia Główne motywacje typu mają nadzieję lepiej zrozumieć.

Z Wikipedii, można z bliska przyjrzeć się z lęków i pragnień typu szukasz zrozumieć więcej. Na przykład, jeśli dana osoba się być Rodzaj Enneagram 7, ich lęki i pragnienia będzie wyglądać następująco:

"Basic Fear Of pozbawienia iw bólu

Podstawowe pragnienie: być zadowoleni i treści - aby spełnić ich potrzeby

Kluczowe Motywacje: chcą zachować swoją wolność i szczęście, aby uniknąć brakuje na wartościowe doświadczenia, aby utrzymać się podekscytowany i zajęty, aby uniknąć i rozładować ból ".

Bliższe spojrzenie na to daje pewien wgląd w problem może pojawić się ma lub sposób, aby uniknąć problemów w przyszłości. Enneagram Type 7 są niesławne z powodu obawy, że będą lewo z zabawy lub zatrzymany w nudnym miejscu bez wyjścia. To może wydawać się nieco dramatyczny, oczywiście, ale to prawda. Tak więc, jeśli jesteś kierownik biura, byłoby mało prawdopodobne, że Twoje biuro jest Enneagram Type 7 byłby najlepszą osobą do człowieka telefony przez cały dzień. Siedem byłoby bardziej nadaje się na sprzedaży zaproszeń lub koszenia trawnika. Pomyśl emocje, krótki czas koncentracji, naprawdę nie kotwicę. (Drodzy 7, a nie bierz tego do siebie, jestem 7 zbyt ...)

3. Spójrz na swojej zgodności typu.

Enneagram Instytut oferuje wiele zestawienie zgodności typu. Google "Wykres Enneagram Instytut Rodzaj Kompatybilność" oraz Nad głową. Można wybrać swój własny rodzaj i typ, którego szukasz, aby zrozumieć lepiej. Aby kontynuować nasz przykład z góry: Załóżmy, że kierownik biura to typ 3, a pracownik nadal jest typ 7, tutaj jest częścią raportu zgodności:

"Jest to wysoce komplementarne pary: oba typy są self-asertywnym, mają wysoką energię i są wychodzące i zdolne do bycia wśród ludzi z względną łatwością Oba typy wprowadzają optymizm, orientację przyszłości, poczucie możliwości i odnowę swoich związkach.

Related Posts