Leki z dziecinstwa atakujace nas w doroslym zyciu

4 kroki do poprawy relacji za pomocą enneagramu

Jednym z najpotężniejszych sposobów wykorzystania enneagramu jest pogłębienie relacji z innymi. Wierzę, że zrozumienie innych, na głębszym poziomie może pomóc w pracy, życia, albo kochają je lepiej. Enneagram daje wgląd w to, co sprawia, że ??ktoś zaznaczyć, a często daje perspektywę, która może napędzać swój związek poza większości problemów interpersonalnych. Informacje te są przechowywane w takim wielkim szacunkiem, to jest obecnie wykorzystywane przez terapeutów, trenerów życia, iw biznesie tworzenie bardziej dynamicznych i efektywnych zespołów. To nie jest to średni układ typeing lub hokus pokus.

Wszystkie moje relacje zmieniły się od czasu, kiedy rozpoczął studia enneagramu. Większość zdobyć dużo lepiej, niektóre po prostu zmienił, a niektórzy Zdecydowałem się zakończyć, ponieważ nie były służący zamierzeniami. W oparciu o doświadczenia miałem ze zrozumieniem innych poprzez enneagramu, mam zamiar pokazać wam cztery kroki, których można użyć, aby zrozumieć przyjaciół, rodziny i współpracowników lepiej.

4 kroki do poprawy relacji za pomocą enneagramu:

1. Określ swój własny rodzaj i typ osoby, którą chcesz lepiej zrozumieć.

Mam nadzieję, że wiesz już swój typ i przynajmniej mieć pewne zrozumienie enneagramu. Jeśli nie, to chciałbym zaproponować spojrzenie na przegląd enneagramu i dziewięciu typów. Powinieneś dostać zapoznania się z dziewięciu typów i swoim rodzaju, zanim spróbuje zrozumieć kogoś innego lepszego. Podobnie jak w przypadku większości rodzajów rozwoju osobistego ... uncja samozrozumienia jest funt zrozumienia innych.

Jeśli jesteś naprawdę zakłopotany ze znalezieniem własnego rodzaju, chciałbym zaproponować próbuje bezpłatne badanie typu enneagramu. Te nie są w 100% doskonałe, ale zwykle można je peg kogoś do jednego lub dwóch rodzajów i można go stamtąd.

Related Posts