Jak skutecznie wydawac polecnia dziecku

oraz przedsiębiorstw stają się zaangażować. Trójki mogą pracować samodzielnie łatwiej niż Sevens, choć oba są stymulowane poprzez interakcje z ludźmi i oba mogą być doskonałe komunikatory swoich idei i wartości. oba są przekonujące i elokwentny, często żywy i atrakcyjny, czyniąc je . poszukiwane firmy Obie mają młodzieńczy orientację tak, że żywią się energii nawzajem. żadna inna para jest jak żywy lub w grupach, jak trzy / Seven para jest to prawdopodobnie największa kombinacja energii rodzajów i całym sercem angażują się w wiele działania, plany i projekty, z naciskiem na osiągnięcie dobrego życia. nacisk położony jest na towarzyskość, wychodzisz, mając przygody razem i na możliwości realizacji oraz na znalezienie samorealizacji. "

4. Używaj tego tylko na dobre, a nie złe.

Gdy pojawi się uchwycić na tym wszystkim, masz dużo informacji poufnych do motywów ludowych. Ty też możesz mieć dużo perspektywy na sposób pracy z innymi. Jest to duża odpowiedzialność. Nie idź nadużywa swojej mocy i manipulacji sytuacje. Bądź dobry, a badanie enneagramu może przynieść dużo jasności i spokoju do swoich związkach.

4 kroki do poprawy relacji za pomocą enneagramu

Jednym z najpotężniejszych sposobów wykorzystania enneagramu jest pogłębienie relacji z innymi. Wierzę, że zrozumienie innych, na głębszym poziomie może pomóc w pracy, życia, albo kochają je lepiej. Enneagram daje wgląd w to, co sprawia, że ??ktoś zaznaczyć, a często daje perspektywę, która może napędzać swój związek poza większości problemów interpersonalnych. Informacje te są przechowywane w takim wielkim szacunkiem, to jest obecnie wykorzystywane przez terapeutów, trenerów życia, iw biznesie tworzenie bardziej dynamicznych i efektywnych zespołów. To nie jest to średni układ typeing lub hokus pokus.

Wszystkie moje relacje zmieniły się od czasu, kiedy rozpoczął studia enneagramu.Większość zdobyć dużo lepiej, niektóre po prostu zmienił, a niektórzy Zdecydowałem się zakończyć, ponieważ nie były służący zamierzeniami. W oparciu o doświadczenia miałem ze zrozumieniem innych poprzez enneagramu, mam zamiar pokazać wam cztery kroki, których można użyć, aby zrozumieć przyjaciół, rodziny i współpracowników lepiej.

Bradley Spencer jest studentem enneagramu. Trzyma cotygodniowy blog na swoich odkryciach enneagramu i dodaje do pisemnego historii enneagramu na swoim blogu ... Enneagram Book: Jedyną stale aktualizowanych zasobów enneagram wszędzie

Duchowość zasobów [http://www.betheguru.com]

Mój blog Bradley Spencer

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

RV Fulltimer Blog: Ostatecznym źródłem dla samochodów kempingowych, RV, przyczep i wiele więcej

Related Posts