Jak pokonac leki dziecka

Nauki społeczne Działania - Historia foliowe Book Review

Jednym z najlepszych źródeł proste, praktyczne działania nauk społecznych jest historia Kieszenie seria książek. Te książki zawierają wiele pomysłów na działalność historii bez większego planowania i przygotowań do nauczyciela. Każdy tytuł w serii jest mnóstwo projektów, które mają być powielana dla każdego ucznia. Najlepszy ze wszystkich, większość zrealizowanych projektów są płaskie, więc mogą być przechowywane w studenckich historyczne notebooków. Seria składa się z kilku tytułów dla klas 1-3, a następnie więcej tytułów dla klas 4-6.

Każda książka koncentruje się na jednej tematyce historycznej, a głównym tematem jest następnie podzielony na kilku konkretnych obszarach, takich jak: Życie codzienne, rządu, religii itd W każdym z tych obszarów znajduje się kilka projektów, które będą pasowały do ??"kieszeni" made od złożonego papieru budowlanego. Kieszenie są następnie Dziurkowany i związana wraz z sznurka lub wstążki stworzyć Pocket Book.

Jest również opcja po prostu wybrać się kilka z proponowanych działań nauk społecznych bez dokonywania kieszenie. Ponieważ projekty nie są nieporęczne, uczniowie mogą łatwo przechowywać poszczególne z nich w ich własnej historii notebooków. Jednakże, nawet jeśli sprawiają, że Pocket Book zgodnie z instrukcją, to może wciąż być umieszczone w zeszycie z tymi samymi otworami, które zostały przeznaczone do wiązania książkę razem.

Aby dać ogólne pojęcie o tym, co każdy podręcznik historii kieszonkowy obejmuje, weźmy dogłębnie w książce Starożytna Grecja dla klas 4-6. Działania zacząć zdobionych stron faktów, działalność mapy i kalendarza, który jest gotowy do wycinania i montażu. Oś czasu prowadzi studentów z ilustracjami i podpisami dodać informacje w miarę jej postępu. Znajdziesz tu również czynności pisania, oszczędny broszur ułożyła i dekoracji, i dużo rzemiosła niskiego zamieszania.

Related Posts