Jak zachecic dziecko do nauki

W tej książce, rzemiosła obejmują dokonanie Hoplite Shield, to Aleksander Wielki banner mozaika (papierowe) glazura, książeczkę z olimpijskich bogów greckich monet, i wiele innych. Instrukcje w kości mówi najpierw, jak zrobić grę, a potem, jak go zagrać.

Ta książka ma około 100 stron, a większość z tych stron mają być kopiowane do użytku studentów, co daje wiele pomysłów do wyboru. Greckie książka ma instrukcje do 9 oddzielnych kieszenie z działalności na inny temat starożytnej Grecji, w tym codziennym życiu, religii, siła militarna, art Architektura, Rząd, Sport Rozrywkowe i wiele innych.

Jeśli szukasz Studiów Społecznych działań dla swojej klasie, będziemy chcieli, aby zobaczyć wszystkie pomysły w historii kieszenie książek. Uczniowie mogą brać aktywny udział w historycznym temacie dokonując tych twórczych projektów. Książki dają szeroki wybór rzemiosła i zapisać nauczyciela przed nadmiernym czasie przygotowań. Jest to zasób będzie chcesz dodać do swoich planów lekcji historii.

Carol Henderson utrzymuje Estore nauczyciela Zasobów Książki dostępne jako pliki PDF. Ma również oddzielną stronę internetową w celu zapewnienia środków na studia historyczne nauczycieli społecznych.

Related Posts