Agresja u dziecka - jak z nia walyczc

Można znaleźć wiele książek przedszkola na rynku, ale żeby znaleźć taki, który nie tylko utrzymuje swoje dzieci szczęśliwe i zajęte, ale jednocześnie pielęgnuje swój rozwój pod względem silnika, poznawczej oraz umiejętności twórczych nie jest łatwym zadaniem.

Chciałbym podzielić się z wami szereg nowych i innowacyjnych książek w wieku przedszkolnym, które wykonują więcej niż rozwijającym się dzieciom dary intelektualne, ale zdaje sobie sprawę z wagi tego elementu zabawy i twórczego tkanych humor w swoich grach.

"Umysł Seria Power" został zainspirowany przez rodziców, którzy obawiają się, że zainteresowanych i nie są one zapewnienie odpowiednich, wystarczających i odpowiednich materiałów edukacyjnych dla swoich dzieci podczas tego istotnego wzrostu rozwoju.

"Umysł Moc Series" zostało stworzone z gorącym pragnieniem, aby pomóc i poprowadzić te rodzicom potężnej wiedzy o tym, jak pielęgnować swoje dzieci, aby odblokować swoje indywidualne prezenty, kreatywność, myślenie i umiejętności uczenia się.

"Umysł Moc Series" ma trzy przedszkola książki zatytułowanej "Brain Power is Fun", "English is Fun Moc" i "Matematyka Power jest zabawa".

"Brain Power is Fun" jest zapakowany w 120 zabawy i trudnych działań, które kształcą zdolność dzieci do myślenia i znaleźć rozwiązania się niezależnie i kiedy są tracone w procesie rodzice będą prowadzone na jak skutecznie nauczyć zadając odpowiednie pytania za pomocą bardzo proste i skuteczne techniki, aby prowadzić dzieci do rozwiązania. Działania te wahają się od zagadki, labirynty, zagadki, aby numer i kod krakingu gry specjalnie zaprojektowany, aby rozwijać zdolności dzieci oraz wzrost umiejętności myślenia i rozwijania ich naturalną kreatywność i ciekawość.

"Angielski Power to Fun" posiada 127 czynności wykorzystujących poezję, dramaty palec, rymowanki, zagadki, twistery języka, żarty i opowieści kultywować dzieci miłość do języka.

Related Posts