Jak rozpoznac, ze to juz depresja

Dziwne rzeczy zaczynają się dziać w mieście; dom spłonie i drzewo nagle spada. Na każdym dziwnym zdarzeniu kot jest w obecności, obserwując wszystko z jego dziwnych zielonych oczach. Potem okazuje swoje nadprzyrodzone moce na Adama i jego przyjaciół ...

Kolejny autor zauważył dzieci jest Lee Striker, pseudonim autora australijskich Dziecięcego Margaret Clarke. Wybrała jej imię po usłyszeniu o "Goosebumps" serii Stine, a zdecydowała, że ??chce horror Jej dzieci umieszcza się obok jego książek na księgarniach. Ona ma 12 książek w jej włosów "hodowca" serii, który zawiera takie tytuły jak: "The Revenge of the Vampire bibliotekarza" (Pamiętaj, aby uzyskać książek bibliotecznych powrotem na czas ...) i "Klątwa mumii", gdzie człowiek przywraca nową żonę po podróży służbowej do Egiptu. Ale jakiego rodzaju mumii ona jest, bo pachnie dziwne i zużywa dużo bandaży i pomocy zespołu i koty zachowują się dziwnie, kiedy jest w pobliżu.

horror pisanie dla dzieci nie jest nową koncepcją, a nie zaczynać bajek. Początkowo bajki nie były pierwotnie przeznaczone do czytania przez dzieci. pisanie braci Grimm został skierowany do osób dorosłych, a następnie spotkał się z rosnącego zapotrzebowania na literaturę opartą wokół lokalnego folkloru na początku 19 wieku. Każdy, kto widział film "Grimm Brothers" będzie prawdopodobnie z powrotem do mnie w tej sprawie - że film jest zdecydowanie nie dla dzieci! Jak horroru ewoluowały "Dracula" i "Frankenstein" made średnia bajka się nieco dziecinna, więc różne historie zostały przerobione i przerobione przez dorosłych, więc byłyby bardziej odpowiednie dla dzieci. Przez epoki wiktoriańskiej średnia Grimm bajki był znacznie mniej graficzne i brutalny niż oryginał, a postępowanie Disneya opowieści jest "oswoić" je jeszcze bardziej.

Podczas gdy Grimms zostały Przygotowując kolekcję dorosłą Bajki inni pisarze byli już w trakcie produkcji historie dzieci, z których wiele zawiera elementy horroru.

Related Posts