Magia, czary i duchowość

"Jeśli to czytasz, to zbyt późno" ma jakąś duchowość starożytnego egipskiego rodzaju.

Na przykład,

- Lekarz, który "stworzył" homunkulusa był wielbicielem tajnej nauki zwany alchemii - i chciał władzy nad życie. On nawet zaczął nazywać się "Pan Faraon", ponieważ odkrył uprawnień znane tylko królów starożytnego Egiptu.

- Nieśmiertelności poszukiwania loonies mistrzów śpiewu Midnight Sun, gdy grób Pana faraona jest wykopane.

- Pani Mauvais wzywa Pana faraona jest "bogiem". Ona chce kontynuować swoją pracę, więc członkowie Midnight Sun może być bogowie też.

Ale jest coś jeszcze ...

Nie jest to magia, ale są jakieś dziwne, niewytłumaczalne rzeczy, które zdarzają się w historii.

Na przykład, Cass ma koszmary o krótkim, dziwnie wyglądających małe stworzenie (w homunkulusa) - zanim jeszcze wiedział, że istniały. Ona również marzy, że można znaleźć w pobliskim jeziorze - i oto okazało się, że tam nie znajdzie go.

A gdy jestem na ten temat, w jaki sposób można Kapusta twarzy (the homunkulus) żyje w pierwszej kolejności? Został utworzony w butelce 500 lat temu. Kto przychodzi na świat w tym stylu - i kto żyje tak długo? To bardzo dziwne, jeśli chodzi o mnie.

Plus, jest tajemnicza Prism Dźwięk, który ma moc, aby zadzwonić Kapusta twarzy. Hmmm ... Nie do końca magia, ale jak to wytłumaczyć?

treści pornograficzne

Żaden.

Narkotyków i alkoholu

Kapusta twarzy kradnie butelkę wina, że ??dziadkowie Cass 'przyniósł ze sobą na wyprawy do jeziora. Dzieci odkrywają, że on ma pamięć podręczną skradzionego alkoholu, kiedy łaskawie daje im pić wino, wódka, gin, whisky słodowej, tequila lub koniaku. (Dzieci mądrze pić wody zamiast.)

faul Język

Żaden.

Innych negatywnych rzeczy

Nasi bohaterowie zrobić trochę kłamie, kradnie i nieposłuszeństwo, aby mieć swoje przygody.

Related Posts