Trudny czas dorastania u dziecka

Nowy Picture Book o skutkach przeprowadzki

Nastrój młodego Ruthie zmieniła noc, jej uśmiechy slunk się w mroku.

Nie chciała rozmawiać z mama i tata. Odmówiła opuścić swój pokój.

Jej rodzice skarcił, błagał i namówił, ale Ruthie nie zwracał umysł,

Jej nastroje rosły duże i brzydkie, jak jakiegoś tłuszczu Hippo tyle!

Tak zaczyna się ten humorystyczny obrazek Rhyming książkę o którego wynika, że ??istotna zmiana może mieć w życiu dziecka i bezinteresownej miłości, która może przynieść uzdrowienie i radości po raz kolejny.

Ruthie nie jest szczęśliwy, nie jest szczęśliwy w ogóle. W rzeczywistości, ona czuje się tak duża i brzydka jak tłuszczu hipopotama w tyle. To dlatego, że ona przeniosła się dom, a to oznacza, pozostawiając jej stary dom i swoją najlepszą przyjaciółkę z tyłu. Oznacza to również montaż w nowej szkole i przeżywa stres nowych przyjaciół, coś Ruthie nie jest gotów zrobić.

Jej rodzice spróbować wielu rzeczy, aby poczuć się lepiej Ruthie, ale nic nie wydaje się działać. Jedno jest pewne: Ruthie staje się coraz gorzej. Nienawidzi żartów taty; nienawidzi jej mama; ona nie chce zrobić jej obowiązków. Ona nawet zdecyduje się ubierać jak wariatka, z dziką fryzurę i skarpetki, które nie pasują do siebie, wszystko, aby pokazać jej gniew, smutek i frustrację. Pewnego dnia, kiedy Ruthie siedzi samotnie na werandzie, ona odbiera wizytę niespodziewanego gościa, a to zmieni jej życie na zawsze, przekształcając ją z powrotem do opieki, czuły dziecko ona pierwotnie było. Chcesz wiedzieć, kto to jest niespodziewany gość? Musisz czytać, aby dowiedzieć się!

Ruthie i hipopotam Fat Za zachowa młodych czytelników chichocząc aż do końca. Jest zabawna, słodka historia zmian, jedna większość dzieci będzie dotyczyć. Autor Margot Finke ma dar do rymu i to widać w gładkości i wittiness jej wierszach. Oregonian artysty K.C. ilustracje Snider dodają własne odrobinę humoru, uzupełniając ton i nastrój opowieści Ruthie.

Poradnik rodzica-nauczyciela na końcu książki sprawi, omawiając historię i odkrywania jego temat łatwiejsze. Polecam czytanie tego, aby dziecko, które niedawno doświadczyć "wielkiej zmiany", takich jak przenoszenie domu, witając nowego rodzeństwa lub rodzica krok do domu, albo idzie do nowej szkoły.

Related Posts